Благодійний фонд Нова візія

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «НОВА ВІЗІЯ» є недержавною добровільною незалежною благодійною неприбутковою організацією, утвореною в квітні 2021 року у формі благодійного фонду.

Фонд створено з метою акумуляції матеріальних ресурсів та коштів з метою фінансування розвитку культури, збереження, відродження та популяризації культурних цінностей, відновлення об’єктів історії, археології, ландшафту, архітектури, мистецтва, садово-паркового мистецтва, стимулювання розвитку туризму, а також для здійснення заходів щодо фінансування та матеріальної підтримки іншої благодійної діяльності фонду.

Цілями благодійної діяльності Фонду є надання допомоги для сприяння законним інтересам бенефіціарів у сферах благодійної діяльності, а також розвиток і підтримка цих сфер у суспільних інтересах в тому числі сприяння розвитку і підтримка культури та мистецтва, охорони культурної спадщини, відновлення пам’яток архітектури.

Юридична та поштова адреси: Україна, 80109, Львівська обл., м. Червоноград, вул. Винниченка, 4 / 3.

Усі матеріалу сайту опубліковано з дозволу їх авторів. При використанні матеріалів посилання на сайт та авторів статей обов’язкове. Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали.