Міжнародний день музеїв

Червоноградська філія Львівського музею історії релігії сьогодні, 18 травня 2018 року, відсвяткувала своє професійне свято – Міжнародний день музеїв.

Заступник мера м. Червонограда п. Наталія Турко та начальник відділу культури п. Тетяна Забава привітали музейних працівників та нагродили їх почесними грамотами за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи і збереження культурного надбання та з нагоди Міжнародного дня музеїв.

 

На музейну вітальню – зустріч з геологом, краєзнавцем та художником Сергієм Солодким (м. Червоноград) завітали давні друзі музею – місцеві краєзнавці. Приємною несподіванкою для митця Сергія Солодкого стало нагородження грамотою від міської адміністрації за активну участь у культурно-мистецькому житті міста.

 


Презентацію виставки «Геологічна Україна» відвідали учні 7-А класу Червоноградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4. Школярі в подарунок та на згадку про цей день отримали сувеніри – мінерали від пана Сергія, які вони самостійно віднайшли в піску під час гри «Знайди та досліди мінерал!».

 

 

Автор: Маріанна Чорнобрива. Фото: Іван Напора.

Усі матеріалу сайту опубліковано з дозволу їх авторів. При використанні матеріалів посилання на сайт та авторів статей обов’язкове. Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали.

Позначки: