Святкування Дня міста Червонограда у музеї

Виступ Оксани Біланик під музичним супроводом Зоряни Качуровської.

У Червоноградській філії ЛМІР (палаці Потоцьких) тепер можна побачити найдавніші пам’ятки сакральної архітектури XVIII ст. у м. Червонограді!
У неділю, 24 червня, музей відсвяткував День міста презентацією виставки макетів костелу Зіслання Святого Духа з монастирем оо. Бернардинів та церкви Святого Юрія з монастирем оо. Василіян (автор –Сергій Солодкий).

Краєзнавець Юрій Гринів та Ярослав Кондюх дарують музею видання авторства Яна Чернецького 1939 року “Малий король на Русі та його столиця Кристинопіль”.

Виставку представили завідувач музею Галина Гриник, автор макетів Сергій Солодкий та керівник секції краєзнавчого туризму Червоноградського клубу туристів Олександр Коркішко. Місцеві краєзнавці подарували музею видання «Maly król na Rusi i jego stolica Krystynopol» Jana Czerneckiego (Kraków, 1939 р.)
До святкувань долучилися викладачі Червоноградської школи мистецтв Оксана Біланик та Зоряна Качуровська, виконавши три композиції на релігійну тематику.

 

 

На фото вгорі: Сергій Солодкий отримує подяку від завідувача Музею історії релігії Галини Гриник за передані музею макети-реконструкції кристинопільських святинь.

 

 

 

 

Автор: Маріанна Чорнобрива.

Усі матеріалу сайту опубліковано з дозволу їх авторів. При використанні матеріалів посилання на сайт та авторів статей обов’язкове. Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали.

Позначки: