Вийшов друком альманах творів літературного конкурсу ім. Марії Урбанської

У листопаді 2020 року було оголошено про літературний конкурс імені Марії Урбанської (1876-1942 рр.). Історична пам’ять та її збереження надзвичайно важливі як для кожного мешканця чи то найменшого українського села, чи то великого мегаполісу.

Цим конкурсом ми прагнемо пригадати наше минуле, зупинитись та подивитись, яка наша країна та земля багаті на історичні події та постаті які були забуті у часі. Ми хочемо згадати їх, згадати наше минуле – щоб не забувати про наше коріння.

Цей альманах – це прозові та поетичні твори переможців першого міжнародного літературного конкурсу ім. Марії Урбанської. До альманаху увійшла авторська стаття Оксани Лобко про родину Урбанських та переклад листа про смерть останньої власниці Тартакова з польської мови, який зробила Олена Замойська.

Читати альманах (pdf).

Щиро дякуємо усім учасникам, організаторам та вельмишановному журі конкурсу:

  • Ганна ГАВРИЛІВ – засновниця та керівниця благодійного фонду «Спадщина.УА».
  • Дара КОРНІЙ – українська письменниця-прозаїк, лауреатка третьої літературної премії «Коронація слова» (2010).
  • Оксана ЛОБКО – кандидатка історичних наук, дослідниця Тартаківського палацу.
  • Олена ЗАМОЙСЬКА – дослідниця локальної історії, перекладачка.
  • Василина БОЙКО – вчителька Луцької гімназії №14 ім. В. Сухомлинського, тартаківчанка, волонтерка проєкту відновлення Тартаківського палацу. 
  • Богдан КОЗІЙЧУК – волонтер проєкту відновлення Тартаківського палацу, дослідник локальної історії.
  • Віра ЧИПУРКО – дизайн та верстка.

Автор: Оксана Лобко.

Усі матеріалу сайту опубліковано з дозволу їх авторів. При використанні матеріалів посилання на сайт та авторів статей обов’язкове. Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали.

Позначки: