Гніздо Яструба

Село Яструбичі на Радехівщині – край української повстанської визвольної боротьби. Колись на цих теренах справжні патріоти України героїчно боролися за ідею її державності та незалежності. А відтак саме тут ентузіастами та професіоналами туристичної справи було створено туристичну патріотично-розважально-виховну локацію «Гніздо Яструба».

Наповнення та тематика заходів, що пропонується організаторами, органічно продовжує традиції тутешніх місць – це патріотичне виховання молоді, що реалізується через проведення цікавих та необтяжливих для дітей середнього та старшого шкільного віку тематичних заходів: історичних екскурсій, майстер-класів з народних промислів, пізнавальних квестів та командних ігор.

Замовити послуги туристично-культурного центру «Гніздо Яструба» та дізнатись супутню інформацію можна на сторінці локації за посиланням.

Open standalone map in fullscreen mode
Гніздо Яструба

loading map - please wait...

Гніздо Яструба 50.308134, 24.333936 Гніздо Яструба

Усі матеріалу сайту опубліковано з дозволу їх авторів. При використанні матеріалів посилання на сайт та авторів статей обов’язкове. Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали.