Про Кристинопіль за 5 хвилин. Буклет

У 2021 році Відділом культури Червоноградської міської ради в рамках реалізації річної програми з розвитку туризму, а саме розвитку неформальної освіти молоді у сфері туризму і краєзнавства, було виготовлено мобільну інформаційну виставку про історію Червонограда-Кристинополя. На 5-ти двосторонніх стендах розкрито історію міста від заснування до 1951 року.

Цьогоріч, у 2024 році, в останню неділю червня ми відзначатимемо День міста Червонограда, а першій історичній згадці про Кристинопіль виповнюється 332 роки.

Інформаційна виставка з історії Кристинополя продовжує “подорожувати” освітніми закладами міста і наразі пребуває в експозиції музею Військового ліцею Національної академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного, що у Червонограді.

У Всеукраїнський день краєзнавства, задля популяризації локальної історії, більшого охоплення аудиторії та для забезпечення рівного доступу до інформації ми зверстали інформацію з інформаційних стендів про історію Кристинополя у буклет із назвою “Про Кристинопіль за 5 хвилин”, який пропонуємо вам завантажити та ознайомитись.

Стенди з історії Кристинополя в експозиції музею Військового ліцею Національної академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного. Червоноград. Фото: Юрій Гринів.

Буклет “Про Кристинопіль за 5 хвилин”: завантажити.

Усі матеріалу сайту опубліковано з дозволу їх авторів. При використанні матеріалів посилання на сайт та авторів статей обов’язкове. Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали.

Позначки: