Історико-краєзнавчий музей

Кожне місто України по-своєму гарне і унікальне. Ближче дізнатися захоплюючу історію будь-якого, навіть самого маленького, міста можна в місцевому історичному музеї. На Львівщині є найменше місто в Україні – Угнів. Але, не дивлячись на свої скромні розміри, тут дуже цікаво. В історико-краєзнавчому музеї є можливість краще познайомитися з цим дивовижним містечком.

Угнівський музей розташований в невеликому дерев’яному двоповерховому будиночку. За стилем він нагадує будинки купців. Відкрився музей в 2006 році за ініціативою патріота свого краю викладачки ліцею Г. Губені.

Експозиція музею охоплює різні періоди історії Угніва. Тут широко представлені унікальні предмети побуту, ремесла, одягу угнівців, які розкажуть вам про традиції і традиції їхнього життя. У музеї можна дізнатися про видатних людей, які народилися і жили тут.

Це ідеальне місце, де можна швидко і цікаво дізнатися все про місто Угнів.

Джерело: Itinery.

Open standalone map in fullscreen mode
Історико-краєзнавчий музей

loading map - please wait...

Історико-краєзнавчий музей 50.366769, 23.746862 Історико-краєзнавчий музей

 

Усі матеріалу сайту опубліковано з дозволу їх авторів. При використанні матеріалів посилання на сайт та авторів статей обов’язкове. Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали.