Костел Архангела Михаїла та монастир реформатів

Францисканці-реформати осіли в Раві-Руській в 1720-х роках. У 1726 році провінціал Целестин Хедеровський звернувся до заможного покровителя ордену Павла Карла Санґушка з проханням надіслати до Рави-Руської свого надвірного архітектора Паоло Фонтану. Восени архітектор прибув на будову монастиря реформатів, яка відбувалася за його проектом. 

Костел Архангела Михаїла та монастир реформатів у Раві-Руській. 1930-ті роки. З архіву Polona.pl.

Бароковий костел святого Архангела Михаїла та монастир ордену францисканців-реформатів були зведені впродовж 1725-1739 років.

Вівтарі виконали монахи – різьбярі по дереву Себастян Вольські, Томаш Ґронські та художник Ян Пташковскі. Фінансували будівництво белзький староста Ґжеґож Жечицкі та Юзеф Ґлоґовскі. Двоповерхові П-подібні монастирські приміщення разом із костелом утворюють просторе внутрішнє подвір’я, де під шаром сміття і рослин ховається колодязь, також тут є великі підвали.

В радянський час комплекс використовувався для потреб машинно-тракторної станції.

На фото вгорі: костел святого Архангела Михаїла та монастир реформатів у Раві-Руській. Автор фото: Віталій Ільницький.

Джерело: Фотографії старого Львова, Вікіпедія.

Open standalone map in fullscreen mode
Костел Архангела Михаїла та монастир реформатів

loading map - please wait...

Костел Архангела Михаїла та монастир реформатів 50.240838, 23.619082 Костел Архангела Михаїла та монастир реформатів

Усі матеріалу сайту опубліковано з дозволу їх авторів. При використанні матеріалів посилання на сайт та авторів статей обов’язкове. Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали.