Відбулося відкрите обговорення перспектив розвитку палацово-паркового комплексу у Червонограді

На території Червоноградської філії Львівського музею історії релігії (палацу Потоцьких) 1 листопада відбулося відкрите обговорення перспектив розвитку палацово-паркового комплексу у Кристинополі-Червонограді.

На зустрічі були присутні представники міської влади: секретар міської ради Олександр Грасулов, начальник відділу культури Андрій Процик і спеціаліст відділу культури Юрій Гринів, червоноградські депутати, громадські діячі та жителі міста.

Завідувачка музею Галина Гриник ознайомила учасників зустрічі з історією палацу Потоцьких часів Червонограда, станом будівлі на період її передачі музею та процесом виготовлення документації на палац і територію. Пані Галина представила план земельної ділянки, що є у постійному користуванні музею (створення парку планується на території, що межує з вулицею Гоголя), та план благоустрою території (перед та за палацом), який розробив інститут «Укрзахідпроектреставрація» у 2005 році.

Представники міської влади розповіли про проведену ними роботу по пам’ятках архітектури національного значення у м. Червонограді та заплановані на території палацу Потоцьких заходи у 2021 році. Працівники музею вдячні усім, хто прийшов на зустріч! Ми завжди відкриті до діалогу та співпраці!

За матеріалами Червоноградської філії ЛМІР.

Усі матеріалу сайту опубліковано з дозволу їх авторів. При використанні матеріалів посилання на сайт та авторів статей обов’язкове. Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали.

Позначки: