Червоноград святкує своє 70-річчя

Цьогоріч місту Червоноград виповнюється 70 років. Протягом трьох днів, з 26 по 28 червня 2021 року у місті відбудуть масові заходи. Організатори запрошують усіх містян та гостей міста долучитись до святкування ЧеФест 2021.

Підготовлена велика святкова програма. З поміж іншого на вас чекає великий етнофестиваль гончарства “Горна державності”, святковий молебен до 250-річчя ікони Кристинопільської Божої Матері, змагання зі спідвею, екскурсії та концерт з виступами місцевих гуртів та відомих екстрадних виконавців – Kozak System, Анdріана та Sowa. Уся програма заходів у додатку.

Завантажити програму заходів ЧеФест 2021

Захід відбувається вже вчетверте. Цьогоріч до команди організаторів приєдналась Асоціація «Ради Львівщини» та «Львівські ярмарки». 

Червоноград – найбільше місто на півночі Львівщини, яке позиціонує себе, як промисловий магніт у туристичній сфері.

Чому сюди варто приїхати?

  • бо тут найбільший терикон у Європі;
  • бо тут можна погуляти по шахтному полігоні;
  • бо тут найпологіше дно Західного Бугу, де можна сплавлятись на байдарках, сапах, каное;
  • бо тут оригінальні пам’ятки архітектури та Чудотворна ікона з 250-річною історією;
  • бо тут лінія Молотова та ангарно-дотове містечко серед лісу, де можна покататись на велосипедах, квадроциклах;
  • бо тут унікальний мототрек, де проводяться змагання зі спідвею.

У перший день святкування Дня міста відбудеться фестиваль «Горна державності. Громадська освіта через історію ремесл», де заплановано цікавий просвітницький лекторій, майстер-класи, а родзикою дійства стане гончарський випал півтораметрової баньки Сокальської.

Наступного дня, 27 червня, на території Старого міста (колишнього Кристинополя), діятимуть різні локації, де буде дитяча зона, лекторій, виступ військового оркестру 194 понтонно – мостового полку Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України, концерт струнно – флейтового квартету, показ фільму «Останній медик терміналу», спортивні заходи та паломництво до Чудотворної ікони. В цей день проводитимуться екскурсії містом, будуть відкриті музеї та шахтний полігон. На головній сцені міста відбуватиметься масштабний концерт за участю місцевих гуртів, Kozak System, Анdріана, Sowa та інших.

На третій день, 28 червня, охочі зможуть відвідати спідвей – змагання серед юнаків та ветеранів «Кубок міста». А також до 20 – річчя приїзду Папи Римського в Україну відбудеться “Духовний вечір з святим Папою Римським», в рамках якого планується зустріч з Митрополитом Львівським Мечиславом Мокшицьким, особистим секретарем Івана Павла ІІ, екскурсія в Музеї Святого Папи, Свята Меса за Україну в День Конституції. Червоноград запрошує гостей.

Інформація з прес-релізу заходу.

Усі матеріалу сайту опубліковано з дозволу їх авторів. При використанні матеріалів посилання на сайт та авторів статей обов’язкове. Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали.

Позначки: