До Дня міста Червоноград отримав свій слоган

Сьогодні рішенням сесії Червоноградської міської ради затверджено туристичний бренд міста Червонограда. Слоган міста презентовано компанією Sasquatch Digital та уродженцем міста Червонограда Roman Gerashchenko.

Згідно обгрунтування, що пояснює слоган, Червоноград (до 1951 р. – Кристинопіль) – місто з давньою величною історією та яскравим сьогоденням. Столиця знатних та сильних правителів роду Потоцьких; тут бували і жили сильні історичні постаті: А. Шептицький, І. Франко, В. Бобинський; це індустріальне серце Львівщини та столиця вугільновидобувної галузі західної України з сильною промисловістю; край сильних тілом і волею шахтарів; місто з багатою культурою; сильними традиціями та звичаями.

Усе це робить червоноградську громаду сильною та міцною сім’єю, що спільно працює на результат, а також привітною та відкритою для гостей.

Ці всі сильні складові органічно трансформуються у логослово – МІСТО СИЛЬНИХ.

Нагадаємо, що раніше, логознак із брендбуком міста запрезентувала місту дизайнер Lyudmila Zastavna.

Ознайомитись з повним брендбуком Червонограда можна за посиланням.

Усі матеріалу сайту опубліковано з дозволу їх авторів. При використанні матеріалів посилання на сайт та авторів статей обов’язкове. Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали.

Позначки: