Фестиваль «Великодні візерунки»

1 квітня 2018 року, у Вербну неділю, в Червоноградській філії Львівського музею історії релігії (палац Потоцьких) відбувся XXIІІ загальноміський фестиваль «Великодні візерунки». Цього року фестиваль проходив під гаслом «Екологія. Охорона природи» та присвячений 85-річчю від дня народження Блаженнішого Любомира Гузара. На «Великодніх візерунках» було презентовано 28 міні-виставок, які представили учасники з Червонограда, а також Соснівки та Радехова.

Концертну програму підготували вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості м. Червонограда: хореографічні колективи «Пролісок» (керівник – Ольга Сухинюк) та «Рушничок» (керівник – Зоряна Куліш), вокально – інструментальна студія «Реверанс» (керівник – Світлана Коса), вокальні колективи «One music» і «Веселі нотки» (керівник – Світлана Шкудор), колектив народної пісні «Троїсті музики». У концертній програмі також взяв участь колектив екологічної просвіти Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді «Qvo Vadis» (керівник – Шакун Софія). Наймолодшими виконавцями були вихованці дошкiльного навчального закладу № 19. 


Екологічна тема цьогорічних «Великодніх візерунків» відображена в майстер-класі , який провели керівник гуртка «Дизайн» Олександра Мазур (БДЮТ) та її вихованці. Діти та батьки із задоволенням виготовляли веселих півників з паперових яєчних лотків та пір’я. Вже традиційно у фойє палацу учасники фестивалю розмальовували макети писанок та оздоблювали ними напис з вислову Блаженнішого Любомира Гузара: «… піклуватися про Боже творіння – природу…».
Виставка «Великодні візерунки-2018» діятиме до середини червня 2018 року.

 

Автор: Маріанна Чорнобрива.

Усі матеріалу сайту опубліковано з дозволу їх авторів. При використанні матеріалів посилання на сайт та авторів статей обов’язкове. Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали.

Позначки: