Музей у школі

02.07.2019 р. Krystynopol.info завітав до Богдана Гумена, заступника директора школи №9, вчителя предмета “Захист Вітчизни”, керівника гуртка “Сокіл-Джура”. 6 років тому пан Богдан, в рамках своєї педагогічної діяльності, та за підтримки директора школи Денисюк Любов Кіндратівни, створив при навчальному закладі власний музей!

Експозиція має два напрямки: етнографія та військова справа. Кількість представлених експонатів вражає. І все зроблено з душою та на вищому рівні. У підвальних приміщеннях школи пан Богдан відтворив побут справжньої військової частини. Тут є різного роду імітації: пост днювального, ліжко в казармі, заправлене згідно уставу, стіл для чищення зброї, навчальний клас, військові загородження, пост вартового, стенди з засобами цивільного захисту, майданчик для строєвої підготовки та справжній тир! 

Зробити усе це власноруч безумовно вимагає розуміння предмету, часових затрат та неабияких матеріальних вкладень. Проведена робота паном Богданом безумовно достойна уваги як серед мешканців та гостей нашого міста, так і науковців! 

Ми отримали неймовірні враження від проведенної нам екскурсії та кількості представлених експонатів. Не буде голослівним і те, що експозиції музею пана Богдана Гумена може позаздрити будь-який музей регіону.
Пропонуємо Вам переглянути наш фотозвіт з музею. Адже краще один раз побачити ніж сто раз почути! 

Автор: Юрій Гринів.

Усі матеріалу сайту опубліковано з дозволу їх авторів. При використанні матеріалів посилання на сайт та авторів статей обов’язкове. Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали.