На екскурсію – в шахту!

Чи має майбутнє індустріальний туризм на Сокальщині? На це та інші питання разом шукали відповіді на шахті “Лісова” ДП “Львіввугілля”.

У середу, 29 липня, з робочим візитом до Червонограда прибули представники Львівської ОДА, заступник начальника управління туризму та курортів Тарас Лозинський Taras Lozynskyi та Юлія Стукало провідний спеціаліст управління. Управління туризму та курортів Львівської ОДА, а також Андрій Процик начальник відділу культури Червоноградської міської ради, спеціаліст відділу культури Юрій Гринів Yuriy Hryniv та Олег Стельмах депутат ЧМР, заступник голови профспілки шахти, відвідали вугільну шахту “Лісова”.

Управління туризму та курортів Львівської ОДА вивчає можливість запуску екскурсійних турів у діючі шахти підприємства.Зокрема чиновники спустилися на глибину 530 метрів у гірничі виробки копальні. “Для Львівщини розвиток туризму є одним із пріоритетних завдань. Наша область пропонує медичний та оздоровчий туризм, а також екологічний, активний, пізнавальний, релігійний, гастрономічний. Ми подумали: а чому б не запропонувати мандрівникам індустріальний туризм? Багато ж туристів шукають справжніх експериментів, нових емоцій, цікавляться процесами виробництва. Переконалися, що створити екскурсійні тури в шахту – цілком реально, на території можна було б навіть зробити музей з експозиціями, створити сувенірну продукцію і бренд”, – зазначив заступник начальника управління туризму та курортів облдержадміністрації Тарас Лозинський. Наразі управління туризму вивчає механізми погодження дозволів на проведення екскурсійної діяльності в шахтах.

Провів по гірничих виробках та розповів як працює підприємство та відбувається технологічний цикл від видобутку до завантаження у залізничні вагони в.о. заступника директора з виробництва Валентин Попов.

Автор: Олег Стельмах.

Усі матеріалу сайту опубліковано з дозволу їх авторів. При використанні матеріалів посилання на сайт та авторів статей обов’язкове. Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали.

Позначки: