На Сокальщині буде створено новий туристичний маршрут

Сокальська міська рада за сприяння Товариства «Просвіта», Львівської асоціації розвитку туризму (Андрій Мацелюх) та ГО «Освітньо-ресурсний центр» (Ігор Каспрук) взяла участь у Програмі «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного Фонду. Проєкт «Туристична Сокальщина. Галицька перлина: історія, легенди та сакральність» серед більш ніж 100 поданих проєктів став одним з кращих.

Зараз готують документи для підписання Угоди з Українським культурним Фондом. Реалізація цього проєкту стимулюватиме розвиток підприємництва навколо обслуговування туристів, а відповідно створить умови для самозайнятості населення, допоможе місцевому бізнесу знайти свою нішу в забезпеченні туристів товарами і послугами, покращить інвестиційну привабливість та імідж громади. Планується розробити культурно-пізнавальний туристичний маршрут. Мета маршруту: автобусно-пішохідно-велосипедний маршрут, який включатиме культурно-історичні місця, відвідування сакральних місць, парків, агро-садиб Сокальської ОТГ з атракційною можливістю водного туризму (сплави на байдарках).

Ключовими пунктами культурно-туристичного маршруту для туристів будуть м. Сокаль (налічує близько 20 пам’яток архітектури XVI-XXстоліть), смт. Жвирка, с. Тартаків, с. Варяж, м. Белз, м. Угнів.

Джерело: Сокальська міська рада.

На фото вгорі: Костел святого Марка у Варяжі. Фото: Віталій Іщук.

Усі матеріалу сайту опубліковано з дозволу їх авторів. При використанні матеріалів посилання на сайт та авторів статей обов’язкове. Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали.

Позначки: