Проект «Експедиція громад: фокус на туризм» стартував у Червонограді

3 березня стартував перший виїзд проекту «Експедиція громад: фокус на туризм» за маршрутом: Львів – Великі Мости – Сілець – Червоноград – Львів. Місія проекту – створити потужну «павутину» туристичних маршрутів, розширити географію подорожей областю, забезпечити завантаження закладів тимчасового розміщення в туристичних центрах та збільшити термін перебування туристів на Львівщині. Організатор експедицій – управління туризму та курортів Львівської ОДА.

Як розповіла керівниця управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака, виїзди у громади оновлять туристичну інформацію на місцях, перетворять потенційно цікаві об’єкти для туризму на «туристичні магніти» та стимулюватимуть туристичні потоки та місцеву економіку.

Так, історико-культурні туристичні магніти Червоноградської громади представляє родовий маєток магнатів Потоцьких – засновників міста Кристинопіль. Яскравий приклад французького класицизму середини XVIII ст. А також церква Св. Юрія та Василіянський монастир – пам’ятка архітектури національного значення середини XVIII ст. Тут склав свої монаші обіти майбутній митрополит Андрей Шептицький. Церква Св. Йосафата – один з найбільших храмів Західної України, що вирізняється яскравими розписами.

Екскурсія наземною частиною шахти “Лісова”. Фото: ЛОДА.

До нетипових туристичних атракцій можна віднести екскурсію кінологічним навчальним центром Державної прикордонної служби України.

Та найбільш перспективний напрямок розвитку червоноградського туризму – промисловий.

Учасники експедиції побували на полігоні Гірничо-економічного коледжу у Червонограді. Зараз він залишається єдиним діючим на підконтрольній території України об’єктом такого типу. Присутні мали унікальну можливість відвідати копію справжньої вугільної копальні та наочно ознайомитись з технологіями вуглевидобутку.

Джерело: SmartNews.

На фото вгорі: Гірничий підземний навчальний полігон Гірничо-економічного коледжу у Червонограді.

Усі матеріалу сайту опубліковано з дозволу їх авторів. При використанні матеріалів посилання на сайт та авторів статей обов’язкове. Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали.

Позначки: