Проект “Привиди Сокальщини”

Друзі! Туристичний портал Krystynopol.info та благодійний фонд “Фундація розвитку Червонограда” запускають краудфандинг, а зрозумілішими словами добровільний збір коштів, для реалізації програми «Привиди Сокальщини», метою якої є популяризація об’єктів культурної спадщини Сокальщини.

Ці кошти підуть на закупівлю мобільного обладнання відеоспостереження з можливістю нічної зйомки та фіксації руху для встановлення на території різних історичних об’єктів північної Львівщини та трансляції зображення в режимі реального часу. Серед цих об’єктів: підвали Кристинопільського палацу, крипти каплиці родини Плятер-Зибергів у Гуті, вежа палацу Лянцкоронських у Тартакові, внутрішні приміщення Аріанської вежі у Белзі, підвали собора святого Марка у Варяжі, башта костелу комплексу монастиря бригідок у Сокалі, підземні келії Василіанського монастиря та  усипальниця родини Потоцьких у криптах церкви святого Володимира у Червонограді, а також багато інших. Онлайн-трансляція буде доступна усім користувачам інтернету.

Можливо серед ночі саме Вам пощастить побачити привида в одному з історичних місць Сокальщини.

Підтримайте наш спільний проект. Буде цікаво! Усіх небайдужих до проекту людей ми обов’язково згадаємо по завершенню збору коштів.

Цільова сума збору коштів – 15.000 грн. Кінцевий термін – 10 жовтня 2020 року. Перше включення планується на Хелловін.

Реквізити:

Благодійний фонд «Фундація розвитку Червонограда»

ЕДРПОУ: 39910599

р/р: 26004053836705

МФО: 325321

Усі матеріалу сайту опубліковано з дозволу їх авторів. При використанні матеріалів посилання на сайт та авторів статей обов’язкове. Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали.

Позначки: