Станіслав Йозеф Вишневський

Станіслав Йозеф Марія Леопольд Вишневський народився у 1859 році в Кристинополі, у польській аристократичній родині Вишневських, гербу  Прус I. Перший син графа Тадеуша Вишневського і графині Джуліани фон Стадіон-Вартхаузен і Танхаузен.

Граф Станіслав Вишневський зі своєю дружиною Марією Терезією графинею фон Гаррах. Ателье “Адель”, Відень.

Був cпіввласником Кристинополя, Клюсова, Нового Двору, Безеїва (Bezejow), Цебліва (Ceblow), Вербового (Wierbiaz), Мурованого (Zabcze) у Сокальському повіті та Лопатина у повіті Бродівському.

З 11 червня 1886 року – цісарський камергер. Лейтенант 11-го полку уланів  австрійської армії (позавійськовий).

У 1896-1898 роках був віце-президентом Сокальського повіту.

20 жовтня 1896 року одружився з Марією Терезією фон Гаррах у родовій резиденціі родини Гаррах  –  замку Пругг (нім. Prugg) в місті Брукк-ан-дер-Лайт (Нижня Австрія).

Марія Терезія була дочкою графа Яна Непомука – володаря величезних володінь в північній Чехії, політика і мецената з давнього австрійського роду Гаррахів  чеського походження.

Від цього союзу 6 березня 1896 року у Відні народився їх син – Ян Тадеуш Едвард Марія.

Граф Станіслав Йозеф Алоїз Марія Леопольд Вишневський (Graf Stanislaus Joseph Alojzy Maria Leopold Wiśniewski). 15.XI.1859, Кристинопіль – 18.V.1940, Львів.

Графиня Марія Терезія Джоанна Кароліна Анна Одрі Вишневська фон Гаррах з Рорау (Grafin Maria Theresia Johanna Karolina Anna Edeltraud Wiśniewska von Harrach zu Rohrau). 23.VI.1866, Конаровіце, Чехія – 30.X.1947, Відень.

Граф Станіслав Вишневський зі своєю дружиною Марією Терезією графинею фон Гаррах. Wiener Salonblatt 27.VIII.1896 р.

На фото вгорі кольори штучні.

Підготував: Юрій Гринів.

Джерела: Geni, Wikipedia, Kulturpool.

Усі матеріалу сайту опубліковано з дозволу їх авторів. При використанні матеріалів посилання на сайт та авторів статей обов’язкове. Адміністрація сайту може не поділяти точку зору авторів та не несе відповідальності за авторські матеріали.

Позначки: