Кінофільм “Людина з майбутнім”


Постер фільму “Людина з майбутнім”. СРСР. 1960 р.

Цей чорно-білий художній фільм був знятий в 1960 році в Червонограді і поставлений на кіностудії «Ленфільм» режисером Миколою Розинцовим. Прем’єра фільму в СРСР відбулася 20 лютого 1961 року. Кінофільм розповідає про ставлення характеру шахтаря Івана Кондакова, перетворення його з наївного дивака-винахідника в шанованого інженера.

В кінокартині знімались: Генадій Нілов – Іван Кондаков, Ізольда Ізвицька – лікар, Георгій Жженов – начальник шахти Крилов, Володимир Самойлов – професор Преображенський, Дмитро Горішний – міліціонер (завуч СШ №1 м. Червоноград).

В зйомках використовувались натурні об’єкти: залізничний вокзал Червонограда, поверхневі та підземні споруди шахти №3 «ВМ», житлові будинки та лікарня селища Гірник.

Сюжет фільму.

До Івана Кондакова, молодого винахідника, спочатку всі ставилися з іронією. Але шахта – є шахта. І тому його неуважність, запізнення та інші легковажні вчинки стали часто висміювати в шахтарській багатотиражці. Шкільна подруга Леля, яка закінчила медінститут, перестала розуміти фанатика. Тільки одна Ніна, зовсім нова на шахті людина, підтримувала і захищала Кондакова. І Кондаков був вельми щасливий. Герой домігся успіхів – його винаходи підтримали і міськком партії, і колектив шахтарів. А старі друзі, забувши колишні образи, стали його вірними помічниками.

Переглянути фільм.

 

Автор: Олександр Коркішко

Джерела: Вікіпедія; Кіно-театр.

 

Людина з майбутнім


Hotels24.ua Отели за полцены и реальные отзывы гостей!

1 коментар до “Кінофільм “Людина з майбутнім”

  1. hollowside

    Ого, не навіть не могла подумати що Червоноград послужив цілям кінематографу. Дякую за інформацію, обов’язково перегляну, навіть разом з батьками.😉

Залишити відповідь